Zemana AntiLogger przez 60 dni za darmo

Dodał: admin Lipiec - 24 - 2010

zemana-antilogger W marcu tego roku publikowałem wiadomość dotyczącą promocji, której przedmiotem również był program Zemana AntiLogger, z tym że wówczas do wzięcia była licencja ważna aż przez rok. No cóź, może klucz licencyjny ważny przez 60 dni nie jest tak atrakcyjny w porównaniu z poprzednią ofertą, ale jeżeli ktoś nie miał okazji zapoznania się z funkcjonalnością tego programu, to dzięki niniejszej ofercie może to zmienić. Standardowa cena programu to 34$.

Zemana Antilogger jest ciekawą aplikacją, pomagającą w zabezpieczeniu komputera przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Aplikacja ta specjalizuje się w wykrywaniu i ochronie przed oprogramowaniem szpiegującym zdolnym do wykradania poufnych danych. Mowa tu o tak wrażliwych danych jak np. loginy i hasła do banków, portali społecznościowych itd. Zemana Antilogger w czasie rzeczywistym monitoruje pracę wszystkich uruchomionych w systemie aplikacji, by w porę zareagować na wszelkie niebezpieczne akcje informując nas o tym, a także neutralizując potencjalne zagrożenie.

Jak zdobyć klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić krótki formularz. Klucz licencyjny zostanie przesłana na wskazany adres e-mail.

http://www.zemana.com/ZAL-Promo4.aspx?language=EN&PromoId=1094861584 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z poniższego linku:

http://www.zemana.com/ZAL-Promo4-Down.aspx?language=EN&PromoId=1094861584 (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Zemana AntiLogger przez 60 dni za darmo”

  1. bitcoin tools napisał(a):

    Enorm veel respect. Misschien waren je redenen van oorsprong wel egoistisch, maar je hebt wel doorgezet en uiteindelijk heb je het juiste gedaan en dat is het belangrijkste. Blijf zo doorgaan en veel succes nog!

Skomentuj