GOTD: PDF To JPG Converter

Dodał: admin Listopad - 23 - 2010

pdf-to-jpg-converterTwórcy oprogramowania uwielbiają temat wszelkiej maści konwerterów. Dzisiejsza promocja GOTD pozwala na zdobycie kolejnego narzędzia tego typu, służącego do konwersji dokumentów PDF do postaci plików graficznych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji PDF To JPG Converter. Standardowa cena tego produktu poza niniejszą promocją to 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Nazwa oferowanej w promocji aplikacji wprowadza nieco w błąd. Narzędzie to pozwala bowiem na konwersję pliku PDF nie tylko do tytułowego JPG-a, ale również do innych popularnych formatów graficznych, takich jak BMP, TIF, PNG, czy GIF. Oczywiście producent chwali się, że jest to bardzo proste w obsłudze i szybkie w działaniu narzędzie. Według jego zapewnień produkt ten jest do 87% szybszy od innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

PDF To JPG Converter pozwala na konwersję zarówno całego dokumentu PDF, jak i tylko zdefiniowanego przez nas zakresu ograniczającego się do konkretnych stron. Znajdziemy tu również możliwość ustawienia DPI docelowego pliku graficznego. Program pozwala także na pracę w trybie wsadowym.

Wśród wad programu wskazywanych przez jego użytkowników możemy wymienić z kolei brak jakiegokolwiek monitu gdy nazwa tworzonego pliku graficznego jest identyczna jak istniejący już plik w folderze docelowym. Aplikacja bez pytania nadpisze wówczas starszy plik. Innym minusem PDF to JPG Converter jest folder instalacyjny zlokalizowany w głównym katalogu dysku oraz brak możliwości ustawiania rozdzielczości wynikowego obrazka.

Jak zdobyć PDF To JPG Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=17088 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj