4Media Blu Ray Creator 2 za darmo

Dodał: admin Grudzień - 24 - 2010

4media-bluray Serwis z pełnymi wersjami oprogramowania – BroterGiveaway, przygotował dla nas kolejną promocję, dzięki której możemy stać się posiadaczami programu służącego do tworzenia płytek w formacie Blu-ray. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja 4Media Blu Ray Creator 2. Standardowa cena tego produktu to 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i pozostanie aktywna do 27 grudnia do godz. 7:00 rano.

4Media Blu Ray Creator 2 to wielofunkcyjne narzędzie, które pozwoli nam na konwertowanie i wypalanie płytek video Blu-ray, konwertowanie filmów pochodzących z kamer cyfrowych i ich nagrywanie na nośniki w formacie AVCHD DVD, a także na konwersję standardowych plików wideo. Program umożliwia także tworzenie obrazów płyt w formatach  BDMV ISO oraz AVCHD ISO.

Wśród najważniejszych funkcji tej aplikacji producent wymienia:

  • konwersję wszystkich popularnych typów plików wideo, takich jak AVI, MPEG, H.264, MP4, MKV, RM, VOB, 3GP itd. do formatu Blu-ray
  • konwersję filmów z kamer cyfrowych i urządzeń iPhone do formatu Blu-ray
  • wypalanie filmów w postaci dysków BD-R, BD-RE, BD-25, BD-50
  • tworzenie i edycję menu dla płytek
  • funkcje pozwalające na prostą edycję materiału wideo.

Jak zdobyć pełną wersję 4Media Blu Ray Creator 2?

Wystarczy pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.
UWAGA! Jak podaje organizator promocji program należy zainstalować przed 27 grudnia. Darmowa licencja nie obejmuje aktualizacji do nowszych wersji.

Plik instalacjyny


Skomentuj