GOTD: True Time Tracker za darmo

Dodał: admin Maj - 18 - 2011

true-time-trackerW dniu dzisiejszym na stronach GOTD na wszystkich łowców darmowych licencji czeka promocja oprogramowania firmy ExtraSpy Software, które pomoże nam kontrolować czas spędzany przed ekranem komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu True Time Tracker. Standardowo produkt ten jest oferowany w sprzedaży w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Czas na skorzystanie z promocyjnej oferty jest jak zwykle ograniczony. Akcja zostanie zakończona jutro – 19 maja, o godz. 9:00 rano.

True Time Tracker to program przeznaczony dla wszystkich, którzy uświadamiają sobie, że zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera i chcieliby odpowiednio zarządzać tym czasem. Zastanawiacie się w jaki sposób wykorzystujecie czas poświęcony na pracę z komputerem? Jakich programów najczęściej używacie i jakie strony internetowe absorbują najwięcej waszej uwagi? Jak często robicie przerwy, żeby pograć w gry, obejrzeć film, przejrzeć pocztę internetową czy porozmawiać poprzez komunikator internetowy? Ile czasu spędzacie na efektywnej pracy, a jaka część dnia jest marnowana na bezsensowne czynności? Odpowiedzi na te pytania da nam właśnie True Time Tracker.

True Time Tracker został wyposażony w możliwość tworzenia bogatych w dane raportów, które pozwolą przeanalizować sposób naszej pracy i wyeliminować niepotrzebne czynności. Produkt ten potrafi także tworzyć automatyczne zrzuty ekranu oraz klipy wideo, będące zapisem naszej aktywności na komputerze. Producent postarał się także, by True Time Tracker mógł pracować w trybie niewidocznym dla użytkownika komputera, tak by kontrolować wykorzystanie maszyny podczas naszej nieobecności.

True Time Tracker może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ XP/ NT/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.8 MB.

Jak zdobyć True Time Tracker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj