BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin Czerwiec - 23 - 2011

bdlot-dvd-clone-ultimate

Szukacie jakiegoś narzędzia do tworzenia idealnych kopii płyt DVD? Właśnie pojawiła się promocja jednego z wielu narzędzi tego typu dostępnych na rynku. Tym razem jest to produkt marki BDlot. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Z informacji opublikowanych na stronie producenta wynika, że obecnie narzędzie to kosztuje 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do 30 czerwca.

BDlot to marka, która po raz pierwszy pojawia się na TechnetBlogu. Osobiście również wcześniej nie spotkałem się z produktami producenta LotSoft. Szybkie spojrzenie na stronę internetową tegoż dewelopera od razu przywołuje na myśl innego, bardzo dobrze nam znanego producenta – firmę Digiarty Software. Z kolei po wejściu na podstronę poświęconą opisowi firmy mogę z całą pewnością stwierdzić, że część opisu firmy LotSoft jest identyczna z tym co znajdziemy na stronach Digiarty Software ;) Czyżby DS startował z nowym projektem?

BDlot DVD Clone Ultimate jest narzędziem przeznaczonym do szybkiego i łatwego przygotowywania wiernych kopii płytek DVD. Na podstawie tego co zostało już wcześniej napisane i patrząc na screeny narzędzia można sądzić, że jest produkt zbliżony funkcjonalnością do BDlot DVD Clone Ultimate.

Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. W dolnej części strony opublikowano odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego oraz klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu. Pamiętajmy, że aktywacji produktu należy dokonać do 30 czerwca.

Strona promocji


Skomentuj