GOTD: Ashampoo Photo Commander 8 za darmo

Dodał: admin Październik - 26 - 2011

Poranna awaria serwisu Giveaway of the Day została już zażegnana i możemy już bez przeszkód zapoznać się z dzisiejszą promocją. Dzięki współpracy z firmą Ashampoo do zgarnięcia jest narzędzie, które pozwoli zapanować nad cyfrową kolekcją zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Commander w wersji 8. Standardowa cena produktu została ustalona na poziomie 40$. Ashampoo wyposażył aplikację w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 27 października, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Photo Commander 8 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Photo Commander 8 pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Ashampoo Photo Commander 8 został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/ Vista (x32/x64)/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 95.4 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Photo Commander 8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


3 komentarze to “GOTD: Ashampoo Photo Commander 8 za darmo”

 1. time napisał(a):

  Na tej stronie jest wersja 8.5 PL, chyba nowsza i w pełni legalna:
  http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Photo-Commander,Program,Windows,12340.html

 2. Krzysiek napisał(a):

  To jest również wersja 8.50, oczywiście legalna

 3. kredit vergleich napisał(a):

  Un peu d’etymologie, il ne s’agirait pas de damoiseau mais de Mondamoiseau. La comparaison avec jeune puceaest tout a fait pertinente en effet Mademoiselle vient de oiselle, qui signifie oie blanche, pucelle et vierge. À partir du XVIIIe siècle, le terme « demoiselle » est strictement associé au statut marital, désignant la femme comme vierge et « à marier ».

Skomentuj