BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo

Dodał: admin Listopad - 4 - 2011

Właściciel marki Bifdefender może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jego profil w serwisie facebook został polubiony przez 100 000 internautów.Co więcej, producent postanowił odwdzięczyć się swoim fanom za zaufanie i zaoferował im darmowe licencje na swoje oprogramowani antywirusowe. Przedmiotem promocji są legalne i darmowe klucze uprawniające do korzystania z pełnej wersji BitDefender Total Security 2012 przez 3 miesiące. Promocja jest przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.


To już kolejna bardzo ciekawa promocja, w której mamy okazję przetestować najnowsze odsłony produktów antywirusowych marki Bitdefender. Przypominam, że BitDefender Total Security 2012 jest najbogatszym w funkcje pakietem zabezpieczającym w ofercie tego producenta, więc jeśli ktoś chciałby sprawdzić zdolności programistów Bitdefendera, to warto skorzystać właśnie z tej akcji rozdawniczej.

W programie BitDefender Total Security 2012 czeka na nas przeprojektowany interfejs użytkownika, który ma być zarówno jeszcze bardziej miły dla oka, jak i bardziej funkcjonalny. Producent wprowadził funkcję pracy w trybie autopilota, pozwalającą na normalne korzystanie z komputera bez potrzeby martwienia się o jego bezpieczeństwo. Pakiet pracując w tym trybie automatycznie dopasowuje optymalne ustawienia, zapewniające należyty poziom ochrony.

W nowej wersji pakietu znajdziemy nowy moduł zapewniający ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem podczas korzystania z serwisów społecznościowych. BitDefender Total Security 2012 posiada także ciekawy moduł monitorowania i synchronizacji ważnych plików systemowych, które mogą być archiwizowane na zewnętrznych serwerach producenta. BitDefender Total Security 2012 oferuje również  tryb rescue pozwalający na permanentne usuwanie szkodliwych kodów w specjalnym, bezpiecznym środowisku. Bezpieczne przeglądanie Internetu zapewnia z kolei opcja wirtualizacji przeglądarki, dzięki której uruchomimy ją w odizolowanym środowisku.

Jak zdobyć BitDefender Total Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić i polubić profil producenta w serwisie Facebook, a następnie kliknąć w przycisk Download by pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocji


2 komentarze to “BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo”

  1. Ard pisze:

    Za darmo legalnie na pół roku McAfee AntiVirus Plus.

    http://promos.mcafee.com/offer.aspx?id=334730&cid=99162

  2. adam pisze:

    http://www.netgear.pl/pl/antywirus tu można pobrać do końca roku na pół roku.ale nie wiem czy przypasi tak AV,bo ma prawie 200 mb pojemnosci.to nie wiem czy on taki light bedzie.ja rezygnuję.

Skomentuj