GadgetTrak za darmo

Dodał: admin Listopad - 25 - 2011

Promocje związane z amerykańskim Czarnym Piątkiem nabierają rozpędu. Jeszcze przez kilka godzin możemy zgarnąć narzędzie do zabezpieczania i lokalizowania naszego laptopa w przypadku kradzieży, produkcji firmy ActiveTrak. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu GadgetTrak wraz z licencją ważną przez rok. Dzięki wspaniałomyślności producenta mamy szansę zaoszczędzić równowartość 20$. Aplikcja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna tylko przez niecałe 4 godziny i zostanie zamknięta dziś o godz. 12:00.

Z raportów publikowanych przez FBI wynika, że statystycznie 1 na 10 amerykańskich laptopów zostaje skradziony, a tylko 3% udaje się odzyskać. W związku z tym firma ActiveTrak przygotowała narzędzie dla systemów Windows oraz MacOS, które pomoże poprawić te statystyki i zlokalizować laptop w razie jego kradzieży. Jak chwali się producent, dzięki GadgetTrak nie tylko sprawdzimy gdzie znajduje się nasz komputer, ale także jak wygląda złodziej. Możliwe to będzie jednak jedynie w przypadku posiadania wbudowanej w laptop kamery internetowej.

GadgetTrak ustala położenie komputera na podstawie pozycjonowania przy użyciu sygnału WiFi. Autorzy deklarują, że program wskazuje lokalizację z dokładności nawet do kilku metrów. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wypełnienia formularza zgłoszenia kradzieży. Niestety producent skupił się tu tylko na amerykańskich odbiorcach i program obsługuje wyłącznie departamenty w USA. Na uwagę zasługują również budowane mechanizmy uniemożliwiające deaktywację programu wbrew woli właściciela.

Jak zdobyć GadgetTrak za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz umożliwiający utworzenie bezpłatnego konta. Po aktywacji konta zostaniemy przeniesieni na stronę wyświetlającą nasz klucz licencyjny oraz umożliwiającą pobranie pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj