Landwirtschafts-Simulator 2008 za darmo

W adwentowym kalendarzu Chipa niestety nie znajdziemy dzisiaj, żadnego użytecznego programu, jest za to ciekawa gra symulacyjna od firmy Giants Software, pozwalająca na wcielenie się w właściciela gospodarstwa rolnego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja gry Landwirtschafts-Simulator 2008, znanej również jako Farming-Simulator 2008. Produkt ten możemy obecnie nabyć w cenie 10 euro. Gra posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

I tym razem przyglądając się przedmiotowi promocji, możemy czuć pewien niedosyt. Producent udostępnił bowiem wersję gry, która miała swoją premierę 3 lata temu, nie jest więc już pierwszej młodości. Z drugiej strony Landwirtschafts-Simulator w wersji 2008, to pierwsza edycja symulatora gospodarstwo rolnego, który odniósł spory sukces wydawniczy i dał impuls do wydawania kolejnych wersji. Możemy więc samodzielnie sprawdzić co urzekło graczy na całym świecie.

Landwirtschafts-Simulator 2008 to pełnoprawny symulator, który pozwoli nam się poczuć jak prawdziwy gospodarz. Gra umożliwia wykonywanie takich czynności i prac polowych, jak np. jazda ciągnikiem, orka pługiem, bronowanie, zasiewanie, sianokosy czy żniwa. Producent postawił na realizm, tak więc do uprawy konkretnych gatunków roślin konieczne jest wykonanie wszystkich prac, które wykonuje się w rzeczywistości.

Dodatkowym atutem Landwirtschafts-Simulator 2008 jest wierne odwzorowanie sprzętu rolniczego. Do naszej dyspozycji nie oddano tutaj bezimiennych maszyn, wymyślonych w głowach programistów, a dostępny jest prawdziwy sprzęt, który możemy spotkać na polach. Dodatkowo dzięki aktywności społeczności graczy, w internecie można znaleźć np. dodatkowe ciągniki czy mapy.

Zalecane wymagania sprzętowe dla gry Landwirtschafts-Simulator 2008 to procesor taktowany z częstotliwością 2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 128 MB karta graficzna oraz ok. 1 GB wolnego miejsca na dysku. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 42 MB.

Jak zdobyć Landwirtschafts-Simulator 2008 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (8 votes cast)
Landwirtschafts-Simulator 2008 za darmo, 4.4 out of 5 based on 8 ratings

6 thoughts on “Landwirtschafts-Simulator 2008 za darmo

 1. Gra raczej nie posiada interfejsu w polskiej wersji językowej.Przynajmniej ja go nie widzę.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Zaktualizowałem opis. Szkoda bo w sieci znalazłem informację, że gra jest dostępna w polskiej wersji. AQ zdążyłeś już pograć? Jak pierwsze wrażenia?

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Wgrałem z ciekawości ponieważ w ubiegłym roku kupiłem podobną grę dla wnuka i tam było spolszczenie.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Spolszczenie jest dostępne w sieci .U mnie działa.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Dzięki Tobie @buszman mam już to spolszczenie, wgrałem i działa.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Zaciekawiła mnie ta gierka, ale spóźniłem się z pobraniem instalki promocyjnej. Mógłby się ktoś podzielić?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>