Picture Collage Maker Pro za darmo

Dodał: admin Grudzień - 15 - 2011

Producent prostego oprogramowania graficznego do tworzenia cyfrowych kolaży – firma PearlMountain Technology – również przygotowała akcję rozdawniczą, w której do wzięcia jest specjalna, świąteczna edycja tego produktu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker Pro. Produkt został wyceniony na 40$ i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać aż do 30 grudnia.

Picture Collage Maker Pro jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker Pro jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków. Świąteczna edycja produktu została wzbogacona o zestaw 26 szablonów kartek bożonarodzeniowych.

Picture Collage Maker Pro do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 53.9 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć w przycisk Download, by pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “Picture Collage Maker Pro za darmo”

  1. iinsure pisze:

    That is really what doing the marathon early accomplished a few years back. I had to rest in between and had a great second marathon just a few weeks after the surprise one. Thanks for the movie recommendation. I will add it to my netflix list. Also, did you see St. Ralph? Another one of my readers reminded me of that one. I loved that movie too.

Skomentuj