GOTD: Glary Utilities Pro 2.41 za darmo

Dziś Giveaway of the Day ma bardzo interesującą propozycję dla wszystkich fanów oprogramowania do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Stoimy bowiem przed szansą zgarnięcia jednego z lepszych produktów na rynku do firmy Glarysoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Glary Utilities Pro w wersji 2.41. Standardowa cena tego produktu wynosi w chwili obecnej ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Program można zgarnąć tylko do jutra – 27 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Glary Utilities Pro 2.41 to jeden z najlepszych na rynku i najbardziej funkcjonalnych produktów do przyśpieszania i optymalizacji komputerów z systemami Windows na pokładzie. Jak chwali się firma Glarysoft, Glary Utilities Pro 2.41 pomoże poprawić wydajność pracy komputera, rozwiązać problemy wpływające ujemnie na działanie systemu, chronić naszą prywatność, a także dostrajać system do naszych indywidualnych potrzeb.

Główne cechy produktu Glary Utilities Pro 2.41:

  • Automatyczna optymalizacja w tle
  • Optymalizacja, oczyszczanie i przyśpieszanie systemów Windows;
  • Ochrona prywatności  i poprawa bezpieczeństwa;
  • Blokowanie spyware, trojanów i innych złośliwych kodów;
  • Naprawa częstych błędów aplikacji
  • Prosty, łatwy w obsłudze i przyjazny interfejs użytkownika;
  • I wiele innych użytecznych funkcji!

Glary Utilities Pro 2.41 został przygotowany do współdziałania z systemami operacyjnymi Microsoft XP/ 2000/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego tego produktu to 7.20 MB

Jak zdobyć Glary Utilities Pro 2.41 za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odsyłacza i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Glary Utilities Pro 2.41 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “GOTD: Glary Utilities Pro 2.41 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>