VideoClone za darmo

Dodał: admin Lipiec - 27 - 2012

Wśród dzisiejszego pakietu zniżek serwowanych przez serwis BitsDuJour możemy wygrzebać również jedną promocję darmowego oprogramowania, dzięki której możemy szybko wzbogacić się o ciekawe narzędzie do klonowania obrazu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VideoClone. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej została ustalona na poziomie 20 $. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 28 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

Jak podają naukowcy, zgodnie z obecnym trendem odbiornik telewizyjny został zdegradowany do roli drugoplanowego urządzenia, które gra sobie w tle podczas gdy widzowie korzystają z komputera. Jednak działający gdzieś z boku telewizor na który co jakiś czas zerkamy, może być powodem nadwyrężenia mięśni szyi, czy nawet poważniejszych schorzeń. ;) Na szczęście na przeciw nowym potrzebom wychodzą programiści WM Recorder, oferując narzędzie VideoClone pozwalające na sklonowanie obrazu i uruchomienie na ekranie komputera znanej z telewizorów funkcji obrazu w obrazie (PIP).

Zasada działania VideoClone sprowadza się do umożliwienia wygodnego oglądania strumienia wideo na ekranie komputera. Aplikacja pozwala na zuplikowanie źródła wideo do oddzielnego okna kontrolowanego przez VideoClone z opcją jego wyświetlania „na wierzchu”, dzięki czemu oglądany przez nas strumień multimediów zawsze będzie ponad otwartymi oknami innych aplikacji. Video clone oferuje przy tym możliwość swobodnego przenoszenia okna w dowolne miejsce ekranu, a także zmianę rozmiaru samego okna.

Jak zdobyć VideoClone za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


3 komentarze to “VideoClone za darmo”

 1. AQ napisał(a):

  Instalator tego programu jest najwyraźniej trafiony bo wyświetla komunikat o błędzie i zaleca ponowne pobranie.

 2. Andrzej napisał(a):

  Po wpisaniu otrzymanego kodu rejestracyjnego jest:

  Sorry…
  The code you entered is invalid.

 3. esta bien en los ultimos giros se ve un poquito pero igual esta muy bueno. Intenta meterle una charla un poco mas fuerte si puede,s pero esta muy biene felicitaciones.

Skomentuj