Wyciekły zrzuty ekranu Skype dla Windows 8

Dodał: admin Sierpień - 17 - 2012

Skype ciężko pracuje nad nową wersją swojej sztandarowej aplikacji, stworzonej specjalnie z myślą o użytkownikach debiutującego wkrótce Windowsa 8. Do sieci wyciekła nieoficjalna, testowa wersja Skype dla Windows 8. Ekipa serwisu NeoWin miała okazję przetestować działanie programu oraz podzieliła się zrzutami ekranu. Nowy Skype współgra z interfejsem Metro i przygotowany został już z myślą o obsłudze za pośrednictwem ekranów dotykowych.

Okazuje się, że mimo faktu, iż Skype dla Windows 8 znajduje się obecnie w stadium “Preview” to aplikacja działa całkiem stabilnie. Testerzy zwracają uwagę na dużą wydajność programu. Podczas testowania wykonali kilka rozmów i jeden czat wieloosobowy, podczas których Skype zachowywał się w pełni poprawnie. Oprogramowanie nie zaliczyło w tym czasie żadnej awarii.

Największą zmianą w programie jest jednak zupełnie nowy interfejs. Skype dla Windows 8 w pełni współpracuje z “kafelkami Windows”. Interfejs jest prosty i przejrzysty – żeby nie powiedzieć wręcz, że wręcz ascetyczny – a strona graficzna składa się z praktycznie samych kwadratów i prostokątów. Duże przyciski świadczą o tym, że nowy Skype został już przygotowany do współpracy z ekranami dotykowymi. Testerzy chwalą nowego Skype-a za minimalistyczny moduł czatu, dzięki czemu korzysta się z niego bardzo wygodnie. Warto dodać, że Skype dla Windows 8 wykorzystuje systemowy sidebar do wyświetlania informacji o statusie i historii wiadomości.

Zdania co do wyglądu zarówno samego Windows 8 jak i nowego Skype jak zwykle są podzielone, chociaż wygląda na to, że przeważają opinie pozytywne. Rzeczywiście nowy interfejs Metro jest czytelny i przejrzysty, a przy tym miły dla oka, ale czy nie wydaje się Wam, że z drugiej strony jest zbyt ascetyczny, a grafika zbyt “cukierkowa”?

źródło: NeoWin, The Verge


1 komentarz to “Wyciekły zrzuty ekranu Skype dla Windows 8”

  1. 1b9hola manuuelX3, asegúrate que ejecutas el programa xbox backup creator.exe como administrador (click derecho ejecutar como administrador) asegúrate que el archivo ISO ni BIN estén siendo utilizado por otro programa o proceso si es así reinicia el PC y vuelve a hacer el proceso, también puede ser que te salga ese aviso porque posiblemente ya la parcheaste anteriormente, saludos!!

Skomentuj