GOTD: Fantasy Clock Animated Wallpaper za darmo

Na dziś administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day nie przygotowali standardowej promocji jakiegokolwiek programu, ale mają za to dla nas gadżet upiększający system Windows, w postaci animowanej tapety pulpitu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa tapeta Fantasy Clock Animated Wallpaper. Jeżeli komuś wpadłby do głowy pomysł zakupu tego produktu na standardowych warunkach, musi liczyć się z wydatkiem 8$. Zainteresowani produktem powinni reagować szybko, bo oferta jest ważna jedynie do jutra – 10 września, do godz. 9:00 rano.

Fantasy Clock Animated Wallpaper to animowana tapeta pulpitu przeznaczona dla systemów Windows. Co przedstawia animacja prezentowana w tym produkcie? Producent tej tapety określa ją jako spokojny fantastyczny ogród z umieszczonym tam animowanym zegarem, latającymi dookoła motylami, kołyszącą się trawą i przebijającymi się przez koronę drzewa promieniami słońca.

Cóż więcej można powiedzieć o tym produkcie? Mam nadzieję, że powyższy opis wraz z miniaturką pokazującą jak w rzeczywistości wygląda animacja prezentowana przez ten produkt pozwoli Wam podjąć decyzję, czy rzeczywiście można się skusić i skorzystać z tej promocji.

Według informacji udostępnionych przez producenta, Fantasy Clock Animated Wallpaper będzie działał poprawnie na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 7.94MB.

Jak zdobyć Fantasy Clock Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Fantasy Clock Animated Wallpaper za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>