GOTD: Golden Autumn 3D Screensaver za darmo

Dzisiaj niestety serwis rozdawniczy Giveaway of the Day nie uraczy nas promocją typowego oprogramowania, ale – jak to często bywa przy niedzieli – upiększającym system wygaszaczem ekranu o tematyce złotej jesieni. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Golden Autumn 3D Screensaver. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 10$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 24 września do godz. 9:00.

Firma Astro Gemini Software jest stałym bywalcem promocji organizowanych przez serwis Giveaway of the Day. Promocje tego producenta pojawiają się z reguły przy okazji świąt, ale tym razem impulsem do przeprowadzenia jest początek kalendarzowej jesieni. Z tej też właśnie okazji Astro Gemini Software postanowiło rozdać swój trójwymiarowy wygaszacz poświęcony jesiennej tematyce.

Jak chwali się producent, Golden Autumn 3D Screensaver został wyposażony w pełni trójwymiarowe środowisko oraz wysokiej jakości, realistyczną grafikę, która powinna nas wprowadzić w klimat pięknej, złotej jesieni. Do dyspozycji użytkownika został oddany również spory zestaw funkcji i ustawień, a także licznik klatek na sekundę oraz zegar.

Program Golden Autumn 3D Screensaver został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.9 MB.

Jak zdobyć za darmo Golden Autumn 3D Screensaver?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Golden Autumn 3D Screensaver za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “GOTD: Golden Autumn 3D Screensaver za darmo

  1. O dupe rozbic te tapete,ludzie nie sciagajcie tego badziewia bo wam zje mase ramu i zuzycia procesora,lepiej technetblog niech da Bitdefender Antywirus free na rok licencje a nie jakies jesienne przymulacze kompa.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: -2 (from 2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>