GOTD: Magic Collage 2.3 za darmo

Z kolei gościem serwisu Giveaway of the Day jest dzisiaj równie chętnie korzystająca z tego typu akcji marketingowych firma PixelApp Studio, która postanowiła rozdać swoje narzędzie graficzne do łatwego tworzenia cyfrowych kolaży. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magic Collage 2.3. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 27$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 26 września do godz. 9:00.

Magic Collage 2.3 to zautomatyzowane narzędzie graficzne przeznaczone do szybkiego tworzenia wzbudzających podziw i cieszących oko cyfrowych kolaży. Jak chwali się producent, to właśnie automatyzacja i daleko posunięta prostota obsługi są głównymi atutami programu Magic Collage 2.3. Dzięki temu stworzenie własnego cyfrowego kolażu ma być kwestią zaledwie kilku kliknięć. Z drugiej strony korzystanie z programu nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy i z obsługą powinni sobie poradzić nawet początkujący użytkownicy.

Najważniejsze cechy produktu Magic Collage 2.3:

  • automatyczne tworzenie kolaży z plików źródłowych w postaci grafiki lub tekstu
  • podgląd rezultatów w czasie rzeczywistym
  • intuicyjny interfejs użytkownika
  • możliwość zapisu gotowego kolażu w formacie zgodnym z Adobe Photoshop (PSD)

Program Magic Collage 2.3 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/ 2000/ 2003/ Vista/ 7. Aplikacja wymaga również obecności środowiska NET Framework. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.57 MB.

Jak zdobyć za darmo Magic Collage 2.3?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Magic Collage 2.3 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “GOTD: Magic Collage 2.3 za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>