GOTD: PaintSupreme za darmo

Dodał: admin Wrzesień - 17 - 2012

Poniedziałkowa promocja w serwisie Giveaway of the Day to z kolei szansa na zdobycie oprogramowania innego niemieckiego producenta – firmy BrainDistrict, służącego do łatwego tworzenia i edycji grafiki rastrowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PaintSupreme. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 18 września do godz. 9:00.

PaintSupreme, produkt mającej siedzibę w Kolonii firmy BrainDistrict GmbH, to narzędzie przeznaczone do łatwego tworzenia, edycji i poprawiania rastrowych plików graficznych. Jak chwali się producent, największym atutem PaintSupreme jest cieszący oko oraz bardzo wygodny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika.W parze z ciekawym interfejsem idzie zestaw użytecznych i funkcjonalnych narzędzi, które mają w rezultacie pozwolić aplikacji PaintSupreme skutecznie konkurować z innymi tego typu programami dostępnymi na rynku.

Wśród pokaźnej gamy modułów edycyjnych producent wymienia m.in. narzędzia umożliwiające pracę z warstwami, dopasowywanie i poprawianie kolorów, narzędzia selekcji i pracy z wybranym obszarem, moduły do rysowania i retuszu zdjęć, a także wiele innych filtrów oraz narzędzi umożliwiających transformację i pracę z wektorami. Dodatkowo producent chwali się zaimplementowaną współpracą z tabletami Wacom.

Program PaintSupreme został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 61.8 MB.

Jak zdobyć za darmo PaintSupreme?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: PaintSupreme za darmo”

  1. bitcoin confirmations napisał(a):

    arbeiten wir ja an der Hochzeit von Mo & Fabian aus Herne wie vor ein paar Tagen berichtet. Dabei stach uns dieses Portrait einer wundervollen Braut in die

  2.   breton2217 octobre 2011j’aimerai savoir si il existe un article aussi bien fait que celui ci, mais pour le diamant. Notament celui travaillé à Chiang Mai.Pour revenir sur l’or, comment cela se passe au niveau douanier ?

Skomentuj