GOTD: PDF Combine ponownie za darmo

Dodał: admin Wrzesień - 6 - 2012

Dzisiejsza odsłona serwisu Giveaway of the Day to pewne odstępstwo od tradycyjnej formuły, bo do naszej dyspozycji została oddana również druga promocja, dotycząca narzędzia do łączenia wielu plików PDF w jeden dokument. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Combine. Narzędzie to jest oferowane standardowo w cenie 30$. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 7 września, do godz. 9:00 rano.

 

Serwis Giveaway of the Day do spółki z firmą PDFZilla zdecydował o przeprowadzeniu powtórki niedzielnej promocji tego oprogramowania do łączenia plików PDF. Tak naprawdę nie wiadomo co jest powodem przeprowadzenia powtórki promocji, bo brak jest jakieś oficjalnego komunikatu ze strony GOTD. Przeglądając komentarze do poprzedniej promocji można domyślać się, że chodziło o jakieś braki w funkcjonalności programu. Tym bardziej, że dziś producent chwali się, że względem niedzielnej promocji PDF Combine potrafi dodatkowo łączyć dokumenty zabezpieczone hasłem oraz wspiera wszystkie rozdzielczości ekranów.

PDF Combine to produkt  przeznaczony tylko i wyłączenie do łączenia pojedynczych plików PDF w jedną całość. Trzeba przyznać, że cena tego produktu jak na tak wąski zakres zastosowań jest naprawdę wysoka, zważywszy przy tym na fakt, że wiele darmowych konwerterów plików PDF oferują taką funkcjonalność jako jeden z modułów programu całkowicie za darmo.

Przyjrzyjmy się jednak co dokładnie oferuje PDF Combine. Autorzy tego programu zapewniają, że jest to bardzo łatwe w obsłudze i skuteczne w działaniu narzędzie pozwalające na połączenie kilku dokumentów z zachowaniem ich oryginalnego układu. Taka precyzja działania przydaje się szczególnie podczas łączenia ważnych dokumentów urzędowych, rachunków, faktur czy np. umów.

PDF Combine został wyposażony w szybki silnik przetwarzający dzięki czemu proces łączenia ma odbywać się naprawdę szybko. Dodatkowo PDF Combine automatycznie dodaje do tworzonego dokumentu zakładki pomagające w szybkim dostępie do poszczególnych dokumentów, które zostały połączone.

Program PDF Combine został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2000/ 2003/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.79 MB.

Jak zdobyć PDF Combine za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj