GOTD: Wondershare DVD Creator 2.6.5 za darmo

Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day rozpoczyna się od promocji niemieckiej firmy Wondershare zajmującej się produkcją narzędzi do edycji multimediów, a rozdającej dziś swój produkt do tworzenia i masteringu płytek DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare DVD Creator 2.6.5. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 46$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 25 września do godz. 9:00.

Wondershare DVD Creator 2.6.5 to narzędzie przeznaczone do łatwego i szybkiego tworzenie własnych płytek DVD zawierających zdjęcia, muzykę oraz filmy. Firma Wondershare postawiła na maksymalną prostotę obsługi i szybkość działania.

W najprostszym scenariuszu działania wystarczy po prostu przeciągnąć interesujący nas film do okna DVD Creatora, dopasować ustawienia dotyczące jakości filmu i kliknąć przycisk Burn. Możemy także skorzystać wbudowanego w Wondershare DVD Creator 2.6.5 edytora pozwalającego na tworzenie profesjonalnie wyglądających kompilacji zdjęć, muzyki i klipów wideo.

Program Wondershare DVD Creator 2.6.5 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 40.7 MB.

Jak zdobyć za darmo Wondershare DVD Creator 2.6.5?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Wondershare DVD Creator 2.6.5 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>