Konkurs: EaseUS Todo Backup Workstation 5 do wygrania!

Dodał: admin Wrzesień - 21 - 2012

 

Ruszamy z konkursem specjalnie dla czytelników TechnetBloga. Dzięki współpracy z firmą CHENGDU Yiwo zajmującej się produkcją świetnego oprogramowania narzędziowego mamy do rozdania licencje na zaawansowany program do wykonywania kopii zapasowych i klonowania dysków twardych i partycji. Do zgarnięcia są 3 legalne licencje na produkt EaseUS Todo Backup Workstation 5. Wartość pojedynczej licencji to w chwili obecnej ok. 40$. Konkurs będzie otwarty do 27 września.

 

EaseUS Todo Backup Workstation 5 to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania kopii zapasowych oraz klonowania zarówno całych dysków twardych, jak i pojedynczych partycji. Jak chwali się producent, EaseUS Todo Backup Workstation 5 został przygotowany z myślą nie tylko o posiadaczach zwykłych domowych pecetów, ale również właścicieli maszyn wykorzystywanych w celach biznesowych. Pokaźny zestaw dostępnych funkcji, wysoka jakość i niezawodność zaimplementowanych w programie mechanizmów oraz intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że EaseUS Todo Backup Workstation 5 pozwala na szybkie przygotowywanie kopii zapasowych i bezproblemowe późniejsze ich odtwarzanie.

Producent przygotował dla czytelników TechnetBlog.pl 3 legalne licencje umożliwiające korzystanie z pełnej wersji programu EaseUS Todo Backup Workstation 5. Cena pojedynczej licencji wynosi ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Więcej informacji o konkursie na Forum TechnetBlog.

Weź udział w konkursie


3 komentarze to “Konkurs: EaseUS Todo Backup Workstation 5 do wygrania!”

  1. Aguarius pisze:

    Dzięki.

  2. car insurance pisze:

    Gorgeous! I love the colors! Kinda looks like an orchid center. So nice! As for photoshop I was using CS4 before I upgraded to a Mac computer and haven't wanted to spend the money to get it for the Mac so I'm using Elements 8 and I have to say it does everything I need it too.

  3. Irais pisze:

    Oh yeah, fabuolus stuff there you!

Skomentuj