PDFZilla przez 72h za darmo

Firma PDFZilla zajmująca się produkcją konwerterów dokumentów PDF przygotowała kolejną promocję, w której do zgarnięcia jest jej sztandarowy produkt służący do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDFZIlla . Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji na blogu organizatora promocji (od 12 września).

 

PDFZilla jest  programem pozwalającym – według zapewnień producenta –  na łatwe i szybkie przetwarzanie dokumentów w postaci plików PDF do innych dających się edytować popularnych formatów zapisu dokumentów. Oprócz najbardziej popularnego formatu zapisu dokumentów, jakim jest niewątpliwie Microsoft Word,  PDFZilla daje nam również możliwość stworzenia dokumentów o rozszerzeniach RTF, TXT, HTML, SWF, a także obrazków o rozszerzeniach BMP, JPG, TIF, GIF.

Program pozwala na przetwarzanie zarówno całych plików PDF jak i wybranych stron danego dokumentu. Narzędzie zostało wyposażone w tryb przetwarzania wsadowego, pozwalający na umieszczenie w kolejce przetwarzania ponad 10 milionów plików PDF. Oczywiście wynikiem pracy programu PDFZilla są pliki edytowalne o jak najwierniejszym zachowaniu układu stron dokumentu źródłowego.

Wśród istotnych wad programu PDFZilla, wymienić należy przede wszystkim brak możliwości konwertowania plików do najnowszej wersji formatu dokumentów programu Microsoft Word posiadających rozszerzenie DOCX. Miejmy nadzieję, że ten istotny brak zostanie usunięty w nowszych wersjach narzędzia.

Jak informuje na swojej stronie organizator promocji, licencja będąca przedmiotem tej akcji rozdawniczej jest ograniczona czasowo i pozwala na korzystanie z programu PDFZilla przez rok. Dodatkowo na stronie promocji znajdziemy informację, że produkt należy zainstalować i aktywować w czasie trwania promocji.

Jak zdobyć program PDFZilla za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z umieszczonych w treści wpisu odnośników, pozwalających na pobranie pliku instalacyjnego produktu oraz pliku tekstowego z kluczem licencyjnym.

Uwaga! Strona jest w języku rumuńskim, więc może się przydać pomoc translatora.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PDFZilla przez 72h za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

2 thoughts on “PDFZilla przez 72h za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>