TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo

Z kolei inny serwis specjalizujący się w prezentowaniu promocji oprogramowania – BitsDuJour proponuje nam dziś ofertę firmy Pixarra skierowaną do osób poszukujących produktu do malowania obrazów przy pomocy komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu TwistedBrush Pro Studio w wersji 17. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra – 6 września, do godz. 9:00 rano.

Jak pisze na swojej stronie internetowej producent programu, TwistedBrush Pro Studio 17 jest narzędziem skierowanym do artystów którzy tworzą swoje dzieła w tradycyjny sposób, a przejście na cyfrowy tryb tworzenia wydaje się im pozbawione sensu ze względu na ograniczenia stawiane przez cyfrowe narzędzia. TwistedBrush Pro Studio 17 ma pomóc nam przenieść się do XXI i w pełni wykorzystać możliwości komputerów w zakresie tworzenie sztuki.

TwistedBrush Pro Studio 17 został wyposażony w ponad 5000 różnych pędzli umożliwiających w pełni swobodne tworzenie własnych prac w analogiczny sposób jak przy tradycyjnym malowaniu obrazów. TwistedBrush Pro Studio 17 dostarcza ponadto narzędzia jakich próżno szukać przy tradycyjnych pracach: narzędzia klonowania, ścieżki, maski, filtry i wiele innych. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi oraz pokaźna liczba pędzli sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać i artysta ma szerokie pole do eksperymentów.

Program TwistedBrush Pro Studio 17 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, 2000, 2003, Vista.

Jak zdobyć TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

2 thoughts on “TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo

  1. Mam problemy z rejestracją programu. Wpisany klucz albo nazwa jest nieprawidłowa – taką mam odpowiedź

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>