GOTD: Fall Season Animated Wallpaper za darmo

Tym razem niedziela w serwisie z promocjami Giveaway of the Day nie upłynie pod znakiem typowego oprogramowania. Administratorzy dają dziś za to możliwość zaopatrzenia się w animowaną tapetę pulpitu o tematyce jesiennej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Fall Season Animated Wallpaper. Tapeta ta jest standardowo oferowana w cenie  zaledwie ok. 8$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra – 8 października, do godz. 9:00 rano.

Niedziela to specyficzny dzień dla serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day, bo często właśnie ostatni dzień tygodnia jest wybierany do organizowania akcji rozdawniczych specyficznych systemowych gadżetów w postaci animowanych tapet czy wygaszaczy ekranu. W organizowaniu tych drugich przoduje firma Astro Gemini Software, natomiast dziś mamy do czynienia z ofertą AnimatedWallpaper7.

AnimatedWallpaper7 posiada w swojej ofercie sporo różnorodnych, tematycznych animowanych tapet. Dzięki tej promocji możemy zaopatrzyć się w Fall Season Animated Wallpaper, animowany obraz o tematyce jesiennej, a konkretnie przedstawiający piękny las w typowych barwach jesieni – żółciach i czerwieniach. W sam raz na poprawę nastroju w ciemne i ponure, deszczowe dni.

Jak zdobyć Fall Season Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra, do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Fall Season Animated Wallpaper za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>