GOTD: Zoner Photo Studio 14 PRO za darmo

Tym razem serwis Giveaway of the Day stawia na promocję oprogramowania graficznego. Dzięki współpracy ze znaną nam już dobrze firmą Zoner Sofware stoimy przed szansą zgarnięcia narzędzia do edycji i zarządzania kolekcją zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio w wersji 14 PRO. Standardowa cena produktu obecnie wynosi ok. 70$. Aplikacja posiada w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra – 4 października,  do godz. 9:00 rano.

 

Jeżeli od dłuższego czasu śledzicie promocje pełnych wersji oprogramowania, to z pewnością zauważyliście, że firma Zoner Software dosyć chętnie rozdaje pełne wersje swoich produktów. Producent z reguły przeprowadza akcje dotyczące nieco uboższej wersji swojego programu, oznaczonej dodatkiem Home. Tym razem – co zdarza się rzadziej – przedmiotem promocji jest najnowsza wersja produktu z linii PRO.

Zoner Photo Studio 14 PRO to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu Zoner Photo Studio 14 PRO:

 • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
 • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
 • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
 • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
 • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
 • twórz panoramy i zdjęcia 3D
 • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
 • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
 • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
 • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Program Zoner Photo Studio 14 PRO został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP SP2/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 94.2 MB.

Jak zdobyć za darmo Zoner Photo Studio 14 PRO?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Zoner Photo Studio 14 PRO za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

3 thoughts on “GOTD: Zoner Photo Studio 14 PRO za darmo

 1. I słusznie bo jeśli ktoś chce zarabiać korzystając z tego oprogramowania powinien wykupić sobie lickę, tak jest chyba uczciwie?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Nie o to chodzi czy to słusznie, czy niesłusznie. Po prostu stwierdzam fakt jednego z ograniczeń programu. Jeśli autorzy nie daliby takiego ograniczenia to przecież komercyjne wykorzystanie programu nie byłoby wobec nich nieuczciwością.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>