Password Depot dziś za darmo

Na strony z serwisu specjalizującego się w rozdawnictwie oprogramowania i ofertach zniżkowych, czyli BitsDuJour, znajdziemy dzisiaj produkt firmy AceBiT, służący jako magazyn do bezpiecznego przechowywania haseł. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Password Depot. Producent wyceniał swoje dzieło na nieco ponad $31 i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 20 października, do godz. 9:00 rano.

Password Depot to kolejny w naszej bazie darmowego oprogramowania program do bezpiecznego przechowywania haseł, który chce uwolnić nas od konieczności zapamiętywania dziesiątek różnych ciągów znaków bądź też mało bezpiecznego ich zapisywania na kartkach papieru lub w plikach tekstowych.

Producent chwali się, że powierzone aplikacji Password Depot hasła chronione są przez silny algorytm Rijndael 256. Dodatkowo nasza lista haseł jest podwójnie chroniona: poprzez główne hasło dostępowe do programu oraz przez klucz wewnętrzny. W programie zaimplementowano rozwiązania zapobiegające kradzieży haseł przy pomocy keyloggerów. Dodatkowo wedle zapewnień producenta Password Depot nie pozostawia żadnych śladów w pamięci, dotyczących naszych haseł i przeciwdziała ich ujawnieniu za pomocą systemowego schowka.

Zestaw zabezpieczeń przeciwdziałających ujawnieniu haseł jest dużo większy. Aplikacja posiada mechanizmy zapobiegające atakom brute-force poprzez blokowanie programu na kilkanaście sekund po każdorazowym błędnym wprowadzeniem hasła głównego. W programie zaimplementowano także funkcjonalność zapobiegającą atakom słownikowym. Ciekawymi dodatkami do programu są wirtualna klawiatura ekranowa oraz generator bezpiecznych haseł.

Jak zdobyć Password Depot za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Password Depot dziś za darmo, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

2 thoughts on “Password Depot dziś za darmo

  1. No właśnie.Szkoda,że nie po naszemu.Podobno ma zapamiętywać i uzupełniać hasła na stronach,ale jak go ustawić ? Kombinuję a i tak milczy.Może ktoś trafił na opis obsługi gdzieś na stronach ?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>