PC Cleaner dziś za darmo

Z kolei w serwisie z promocjami BitsDuJour październikowa niedziela upłynie pod znakiem oprogramowania do optymalizacji i oczyszczania systemów Windows, przygotowanego przez firmę PC HelpSoft Labs. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PC Cleaner. Producent wyceniał swoje dzieło na 30$ i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 15 października, do godz. 9:00 rano.

PC Cleaner stworzony przez firmę PC HelpSoft Labs to kolejnej w naszej kolekcji narzędzie przeznaczone do oczyszczania i optymalizacji systemów z rodziny Widnows. PC Cleaner jest w stanie pomóc nam pozbyć się zbędnych i wpływających ujemnie na kondycje systemu elementów, bez obawy że przypadkowo usuniemy ważne pliki i spowodujemy awarię Windows.

PC Cleaner pozwala na optymalizację wydajności pracy systemu poprzez usunięcie zbędnych plików oraz elementów ze strefy autostartu, a także usuwanie niepotrzebnych kluczy rejestru i naprawę błędów związanych z plikami współdzielonymi. Producent wskazuje, że chociaż wszystkie te czynności możemy wykonać samodzielnie, to PC Cleaner zrobi to szybciej, bardziej dokładnie i w sposób całkowicie bezpieczny.

Jak zdobyć PC Cleaner za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PC Cleaner dziś za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “PC Cleaner dziś za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>