Batch File Renamer dziś za darmo

Dzisiejszym gościem serwisu BitsDuJour jest m.in. firmy Algologic organizująca akcję rozdawniczą, będącą powtórką przeprowadzanej zaledwie kilka dni temu za pośrednictwem tego samego serwisu promocji narzędzia do szybkiej i masowej zmiany nazw plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Batch File Renamer.  Standardowo producent oferuje owo narzędzie w cenie ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać jedynie do jutra – 10 listopada, do godz. 9:00 rano.

Tym razem wśród dostępnych na BitsDuJour zniżek na oprogramowanie komputerowe znajdziemy jedną, pozwalającą na zdobycie produktu całkowicie za darmo, która w istocie stanowi powtórkę zeszłotygodniowej akcji rozdawniczej. Niestety organizatorzy nie podają powodu tak szybkiej reaktywacji.

Batch File Renamer to narzędzie służące do hurtowej zmiany nazw plików w trybie przetwarzania wsadowego. Dzięki temu aplikacja jest w stanie przetwarzać jednocześnie setki plików. Jak zapewnia producent, obsługa programu jest banalnie prosta. Batch File Renamer umożliwia dodawanie, usuwanie wstawianie i zamianę tekstu w nazwie pliku. Możemy też dokonać konwersji wielkości liter w nazwie pliku.

Główne cechy produktu Batch File Renamer:

  • Funkcjonalny podgląd w czasie rzeczywistym.
  • Zmiana, dodawanie i usuwanie rozszerzeń za pomocą jednego kliknięcia.
  • Możliwość cofnięcia wprowadzonych zmian dzięki danym zapisanym w logach.
  • Hurtowa zmiana nazw plików MP3
  • zmiana, usuwanie i wklejanie dowolnego ciągu znaków wewnątrz nazwy plików.
  • Konwersja wielkości liter w nazwie pliku
  • Możliwość automatycznego zaopatrywania plików w oznaczenia liczbowe na postawie zdefiniowanych kryteriów.
  • Usuwanie zbędnych spacji i innych niechcianych znaków.
  • Możliwość stosowania wielu reguł przy wykonywaniu jednej operacji.

Program Batch File Renamer został przystosowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7.

Jak zdobyć Batch File Renamer  za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Batch File Renamer dziś za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>