Artensoft Tilt Shift Generator 1.0.37 za darmo

Administratorzy serwisu z promocjami Glarysoft Giveaway mają dla nas dziś kolejną już w ostatnim czasie ofertę firmy Artensoft. Miłośnicy fotografii cyfrowej mają teraz okazję do zgarnięcia narzędzia służącego do generowania zdjęć z tzw. efektem tilt-shift. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Artensoft Tilt Shift Generator w wersji 1.0.37 . Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe tylko do jutra – 19 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Artensoft Tilt Shift Generator to aplikacja pozwalająca na szybkie i łatwe dodawanie efektu tilt-shift do zdjęć. Na czym polega ta technika? Jak podaje Wikipedia, tilt-shift polega na przesunięciu osi optycznej, dzięki czemu mamy możliwość zarządzania perspektywą na zdjęciach. Na ów efekt składają się dwie operacje: pochylenie i przesunięcie. Tilt-shift jest najczęściej wykorzystywany do fotografowania architektury. Można wówczas otrzymać specyficzny efekt makiety.

Jeśli nie mamy specjalnych obiektywów umożliwiających fotografowanie techniką tilt-shift, wówczas z pomocą może nam przyjść właśnie program Artensoft Tilt Shift Generator. Aplikacja używa specjalnie napisanego algorytmu, który rozmywa poszczególne obszary zdjęć z właściwą siłą. Dzięki temu możemy szybko i łatwa przekształcić zwykłe zdjęcie w interesującą fotografię.

Program Artensoft Tilt Shift Generator do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjnyMicrosoft Windows 95 / 98 / 2000 / XP/Vista/7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.87 MB.

Jak zdobyć Artensoft Tilt Shift Generator za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Artensoft Tilt Shift Generator 1.0.37 za darmo, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>