GOTD: Magic Camera za darmo

Cóż ciekawego przygotowali na niedzielę administratorzy serwisu Giveaway of the Day? Do wzięcia jest dziś oprogramowanie firmy Shinig Mornig Software, służące do przechwytywania i transformacji obrazu z kamerki internetowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magic Camera. Standardowa cena produktu to $80. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 10 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Magic Camera to oprogramowanie określane przez producenta jako „must-have” (produkt, który należy mieć ;), służące do przechwytywania obrazu z kamerki internetowej, jego transformacji, a następnie transmisji tak przetworzonego obrazu za pośrednictwem Internetu, np. na czatach, serwisach społecznościowych, komunikatorach internetowych.

Magic Camera współpracuje ze wszystkimi rodzajami kamer: począwszy od standardowych kamer internetowych, poprzez kamery HD, aż do zwykłych kamer cyfrowych. Aplikacja została wyposażona w zestaw ponad 1000 różnych efektów, które możemy dodać do transmitowanego obrazu, sprawiając, że nasza transmisja zawsze będzie wyglądać oryginalnie i interesująco. Produkt umożliwia także równoległe wysyłanie strumienia wideo aż do 32 różnych programów. Aplikacja w pełni poprawnie współpracuje ze wszystkimi popularnymi komunikatorami wideo oraz serwisami internetowymi.

Program Magic Camera został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ Server 2008/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.7 MB.

Jak zdobyć Magic Camera za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Magic Camera za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>