Konkurs: DAEMON Tools Pro Advanced

Wszystkich, którzy nie zaglądają regularnie na nasze blogowe forum informuję, że przygotowaliśmy kolejny konkurs specjalnie dla czytelników serwisu TechnetBlog. Kolejna organizowana przez nas zabawa to szansa na zdobycie całkowicie legalnej i darmowej licencji na program DAEMON Tools Pro Advanced. Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania jeden klucz licencyjny, którego nabycie na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości ok. 100 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Konkurs jest ponownie organizowany za pośrednictwem forum serwisu TechnetBlog, a zadanie konkursowe jest identyczne, jak poprzednio. Wystarczy więc, że napiszecie dlaczego chcecie wygrać licencję na DAEMON Tools Pro Advanced, a być może już za kilka dni ta właśnie licencja powędruje do Was ;). W konkursie mogą wziąć udział użytkownicy posiadający co najmniej 5 opublikowanych postów na naszym forum.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jakie funkcje oferuje ten program i do czego może się on przydać, koniecznie przejrzyj naszą szybką recenzję programu DAEMON Tools Pro Advanced.

Konkurs potrwa do 7 grudnia.

Weź udział w konkursie

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Konkurs: DAEMON Tools Pro Advanced, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>