PDF Password Remover za darmo

box-pdf-password-removerOstatnia tegoroczna akcja rozdawnicza w serwisie BitsDuJour to szansa na zdobycie oprogramowania firmy AnyBizSoft. Ów producent zdecydował się rozdać narzędzie do usuwania haseł z plików PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Password Remover. Skorzystanie z oferty pozwoli nam zaoszczędzić równowartość $20. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do jutra – 1 stycznia, do godz. 9:00 rano.

PDF Password Remover to aplikacja przeznaczona jest do usuwania zabezpieczeń ustawionych plikach PDF. Konkretnie chodzi tu o zabezpieczenia ustanowione przez autora pliku nie zezwalające na edytowanie, kopiowanie czy drukowanie publikacji. Program ten nie poradzi sobie natomiast z plikami pdf zabezpieczonymi hasłem przed otwarciem.

Do głównych zalet programu autorzy zaliczają jego prostotę obsługi. Usuwanie haseł możemy dokonać klikając na wybranym pliku PDF prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu odpowiednią opcję. Nie zabrakło również możliwości usuwania haseł w trybie wsadowym. PDF Password Remover obsługuje aż do 200 plików w tym trybie.

Program PDF Password Remover został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, 2003(R2), 2008(R2), XP, Vista, 7.

Jak zdobyć PDF Password Remover za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PDF Password Remover za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>