Retouch Pilot za darmo

Początek nowego tygodnia zaczyna się w serwisie z darmowymi programami Glarysoft Giveaway od promocji oporgramowania firmy Two Pilots, która postanowiła podzielić się swoim produktem do wykonywania szybkiego retuszu zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Retouch Pilot. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać do jutra – 11 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Retouch Pilot to narzędzie graficzne przeznaczone do przeprowadzania retuszu zdjeć, które zostało przeznaczone do łatwego usuwania niedoskonałości z cyfrowych fotografii. Jak zapewnia producent, Retouch Pilot doskonale sprawdzi się w usuwaniu małych, technicznych niedoskonałości, takich jak rysy, plamy, drobiny kurzu i pyłu, itd., które mogą znaleźć się na zdjęciu na skutek skanowania tradycyjnej, papierowej fotografii.

Retouch Pilot może również zostać wykorzystany do poprawiania tła zdjęć poprzez możliwość usuwania zbędnych i szpecących fotografię obiektów. Oprócz tego narzędzie bardzo dobrze sprawdzi się w odnawianiu starych, papierowych fotografii, które dzięki aplikacji otrzymają nowe, cyfrowe życie. Producent chwali się, że Retouch Pilot może zostać użyty jako wtyczka dla Adobe Photoshop lub innego kompatybilnego narzędzia.

Retouch Pilot został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/Vista (32/64)/Windows 7 (32/64)/Windows 8 (32/64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.86 MB.

Jak zdobyć Retouch Pilot za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Retouch Pilot za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>