Secret Layer 2.7.2 za darmo

Dzisiejsza wizyta w serwisie z promocjami Giveaway GlarySoft daje nam okazję do zdobycia oprogramowania produkcji firmy EasySector, a przeznaczonego do ukrywania zaszyfrowanych danych w plikach graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Secret Layer w wersji 2.7.2. Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 7 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Secret Layer 2.7.2 to oprogramowanie szyfrujące, którego zadaniem jest ukrycie wrażliwych dla nas danych w miejscu niedostępnym dla osób trzecich. Aplikacja robi to w dosyć nietypowy sposób – umieszczając te dane w zwykłym pliku graficznym i czyniąc to w sposób, który uniemożliwia ich odczytanie.

Secret Layer 2.7.2 umieszczając szyfrowane dane w pliku graficznym zmienia kolor niektórych pikseli obrazka, jednak odbywa się to w ten sposób, by zmiana ta nie była możliwa do zauważenia zarówno gołym okiem jak i za pomocą edytora tekstowego.

Program Secret Layer 2.7.2 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 8, 7, Vista oraz XP (zarówno wersje 32- jak i 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.7 MB.

Jak zdobyć Secret Layer 2.7.2 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Secret Layer 2.7.2 za darmo, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>