1AVShare za darmo

To nie koniec dzisiejszych akcji rozdawniczych z oprogramowaniem firmy PCWinSoft Systems Informatica Ltd w roli głównej. Serwis BitsDuJour ma dla nas produkt będący łatwym w obsłudze serwerem plików umożliwiającym proste dzielenie się wybranymi plikami przez Internet. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVShare. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 7 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Jak czytamy na stronie producenta, 1AVShare to produkt skierowany do osób chcących w łatwy sposób dzielić się ze swoimi znajomymi klipami wideo, plikami dźwiękowymi, zdjęciami czy dokumentami. Autorzy wskazują przy tym, że standardowy sposób współdzielenia plików (czyli załączniki do wiadomości e-mail) nie jest zbyt wygodny w obsłudze. Z kolei serwisy umożliwiające przechowywanie plików są również często zbyt skomplikowane lub nie dają pełnej kontroli nad naszymi danymi.

Rozwiązaniem proponowanym przez firmę PCWinSoft Systems Informatica Ltd jest 1AVShare produkt, który zmieni nasz komputer w łatwy w obsłudze serwer plików, umożliwiający proste i szybkie współdzielenie plików z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami. 1AVShare utworzy dla nas specjalną stronę internetową, dzięki której wybrane osoby będą mogły pobrać udostępnione pliki. Aplikacja umożliwia przy tym tworzenie indywidualnych kont użytkowników, dzięki którym mamy pewność, że nasze prywatne dane będą udostępniane tylko ściśle zdefiniowanym osobom. Nad bezpieczeństwem udostępnionych danych czuwa zaimplementowany w 1AVShare 128-bitowy algorytm szyfrujący.

Program PCWinSoft Systems 1AVShare został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 98, Me, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 i64 bit), 7 (32 i 64 bit).

Jak zdobyć 1AVShare za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
1AVShare za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “1AVShare za darmo

  1. Aktualizacja.
    Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>