Audio Record Wizard dziś za darmo

Serwis BitsDuJour również nie zaoferuje nam dziś nic oryginalnego. Do wzięcia jest tam oprogramowanie firmy SmartNow, służące do łatwego rejestrowania dźwięku i będące powtórką listopadowej akcji rozdawniczej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Record Wizard. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. $25. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 9 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Audio Record Wizard to proste w użyciu oprogramowania do nagrywania dźwięku, które zdaniem producenta, jest w stanie nagrać każdy rodzaj dźwięku wydobywający się z komputera i zapisać go w postaci pliku audio w formacie MP3/WAV/OGG/FLAC. Co więcej, w aplikacji znalazły się również tak przydatne mechanizmy jak aktywacja głosem procedury nagrywania czy harmonogram umożliwiający planowanie zadań automatycznej rejestracji.

Audio Record Wizard może przydać się do nagrywania dźwięków pochodzących z różnych źródeł – nie będzie problemu nawet z rejestracją dźwięku z usług strumieniowego przesyłania audio, z klipów wideo opublikowanych w Internecie, z internetowych stacji radiowych, podcastów itd. Jak zapewnia producent, cała procedura nagrywania sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

Program Audio Record Wizard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64).

Jak zdobyć Audio Record Wizard za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.

Strona promocji

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Audio Record Wizard dziś za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

2 thoughts on “Audio Record Wizard dziś za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>