GOTD: Flip Image za darmo

Dzisiejszym gościem w serwisie z oprogramowaniem Giveaway of the Day jest firma FlipBuilder, oferująca swoje narzędzie do tworzenia animowanych, cyfrowych albumów ze zdjęciami. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flip Image. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi aż ok. $100. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 25 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Flip Image to – zdaniem jego twórcównajlepsze narzędzie do szybkiego generowania animowanych, cyfrowych albumów ze zdjęciami, które funkcjonalnością i wyglądem będą przypominać swoje tradycyjne odpowiedniki. Flip Image umożliwia szybki import setek zdjęć z komputera, skanera czy aparatu cyfrowego, a następnie konwertuje je do postaci multimedialnego albumu, zbudowanego w oparciu o technologię Flash.

Flip Image daje możliwość zapisu gotowego albumu zarówno w postaci pliku flash, który możemy opublikować w Internecie, jak i w postaci wykonywalnego pliku, który zapiszemy na dysku CD czy prześlemy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Producent wyposażył program Flip Image w szereg narzędzi, dzięki którym tworzony przez nas cyfrowy album nabierze indywidualnych cech, by jak najbardziej trafić w nasz gust i oczekiwania. Aplikacja daje możliwość manipulowania tłem, stylami, rozmiarami elementów, itd.

Program Flip Image został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.9. MB

Jak zdobyć Flip Image za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Flip Image za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>