GOTD: Mosaico 1.4 za darmo

mosaicoNa sobotę właściciele serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania firmy SoulidStudio. Wspomniany producent proponuje nam swoje flagowe oprogramowanie, będące wirtualnym menadżerem pulpitu. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mosaico w wersji 1.4. Standardowa cena tego narzędzia poza niniejszą promocją to obecnie $20. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 20 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Chciałbyś zoptymalizować swoją pracę przy komputerze? Firma Soulid Studio przygotowała program, który pozwoli właśnie zrealizować ten cel. Mosaico 1.4 to wirtualny menadżer pulpitu wyposażony w funkcje organizowania aktualnie otwartych okien. Aplikacja ta pozwala na zapisanie aktualnie otwartych okien i ich położenia na ekranie. Dzięki temu w każdej chwili możemy odtworzyć odpowiadający nam widok okien.

Oprócz tego Mosaico 1.4 został wyposażony w funkcje optymalnego rozmieszczania okien na pulpicie systemu Windows, tak by wypełniały one całą dostępną przestrzeń i w rezultacie pozwalały na szybszy dostęp do większej liczby informacji. Czy program ten rzeczywiście optymalizuje pracę przy komputerze? Musicie sprawdzić sami. ;)

Jak z pewnością zauważyliście, jest to już druga akcja rozdawnicza tego produktu w 2013, chociaż mamy dopiero 19 dzień nowego roku ;) Warto przy okazji zwrócić uwagę, że cena programu Mosaico jest bardziej podatna na wahania niż ceny akcji spółek notowanych na giełdzie. Okazuje się bowiem, że standardowa cena produktu w ciągu 2 tygodni spadała aż o 33%.

Program Mosaico 1.4. został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7, Vista oraz XP SP3, x32 i x64. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 11.5 MB.

Jak zdobyć Mosaico 1.4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
GOTD: Mosaico 1.4 za darmo, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>