GOTD: Process Lasso 6.0 za darmo

process-lasso-proWizyta w serwisie Giveaway of the Day pozwoli  nam na skorzystanie z promocji firmy Bitsum Technologies, gdzie rozdawane jest narzędzie służące do zarządzania uruchomionymi w systemie procesami. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Process Lasso w wersji 6. Standardowa cena produktu została ustalona na $33. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 5 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Process Lasso 6.0 to zaawansowane narzędzie do zarządzania uruchomionymi procesami, wyposażone w unikalną technologią zarządzania zwaną przez producenta ProBallance, dzięki której komputer zacznie pracować szybciej i stabilniej, szczególnie w momentach dużego obciążenia procesora. Systemy Windows został zaprojektowane tak, że jedna aplikacja może bez żadnych przeszkód przywłaszczyć sobie wszystkie zasoby procesora, prowadząc do opóźnień w działaniu systemu, mrożenia ekranu czy nawet zawieszanie komputera.

Jak deklaruje producent, Process Lasso 6.0 powstał by naprawić to niedociągnięcie i automatycznie oraz w inteligentny sposób zarządzać priorytetami uruchomionych procesów, tak by nie dopuścić do odczuwania negatywnych skutków obciążenia procesora przez jeden z działających programów.

Program Process Lasso 6.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000, XP, 2003, 2008/R2, Vista, 7, 8, oraz 2012. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.68 MB. Producent przygotował również wersję dla systemów 64-bitowych.

Jak zdobyć Process Lasso 6.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Posiadacze systemów 64-bitowych mogą pobrać program stąd: wersja 64-bitowa

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Process Lasso 6.0 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>