GOTD: XYplorer 11.90 za darmo

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś akcja rozdawnicza przygotowana wspólnie z Donalde, Lessau, a pozwalająca na zaopatrzenie się w funkcjonalny i wielopanelowy menadżer plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XYplorer w wersji 11.90. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać do jutra – 16 stycznia, do godz. 9:00 rano.

XYplorer 11.90 to rozbudowany zamiennik ubogiego, standardowo wbudowanego w systemy Windows Eksploratora Plików. Siła aplikacji – zdaniem producenta – tkwi w bardzo przyjaznym i przypominającym standardowe rozwiązanie Windows interfejsie użytkownika, a także w rozbudowanym zestawie funkcji, których próżno szukać w Eksploratorze.

Najważniejszą różnicą jest możliwość przeglądania zwartości dysków w tzw. kartach, dzięki temu mamy możliwość pracowania z wieloma różnymi lokalizacjami bez potrzeby otwierania dziesiątek okien i zaśmiecania całego ekranu. Oprócz tego w XYplorer 11.90 m.in. zaawansowany moduł wyszukiwania, możliwość przeglądania danych w strukturze drzewa czy wygodny podgląd plików multimedialnych. Czeka na nas tu także mnóstwo innych mniej lub bardziej przydatnych funkcjonalności.

Program XYplorer 11.90 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemamów operacyjnych Microsoft Windows 98 Me/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 2008/ 7 / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.01 MB.

Jak zdobyć XYplorer 11.90 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: XYplorer 11.90 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>