Zoner Photo Studio 15 Home za darmo

W serwisie BitsDuJour mamy dziś okazję zgarnąć najnowszą wersję jednego z pojawiającego się na TechnetBlogu oprogramowania graficznego Dzięki współpracy ze znaną nam już dobrze firmą Zoner Sofware stoimy przed szansą zdobycia narzędzia do edycji i zarządzania kolekcją zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio w wersji 14 PRO. Standardowa cena produktu obecnie wynosi ok. 70$. Aplikacja posiada w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra – 28 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Jeżeli od dłuższego czasu śledzicie promocje pełnych wersji oprogramowania, to z pewnością zauważyliście, że firma Zoner Software dosyć chętnie rozdaje pełne wersje swoich produktów. Ostatnio mieliśmy do czynienia z akcją rozdawniczą „czternastki” w rozbudowanej wersji pro, dziś zaś możemy stać się posiadaczami najnowszej wersji, oznaczonej numerem 15, jednak tym razem w nieco uboższej wersji Home.

Zoner Photo Studio 15 Home to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgrywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu Zoner Photo Studio 15 Home:

 • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
 • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
 • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
 • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
 • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
 • twórz panoramy i zdjęcia 3D
 • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
 • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
 • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
 • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Program Zoner Photo Studio 15 Home został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP SP2/ Vista/ 7 (x32/x64).

Jak zdobyć za darmo Zoner Photo Studio 15 Home?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przekierowani do internetowego sklepu organizatora, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Zoner Photo Studio 15 Home za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “Zoner Photo Studio 15 Home za darmo

 1. nareszcie coś się ruszyło myślałem że to koniec

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>