Konkurs: Acronis True Image 2013

Dodał: admin Marzec - 3 - 2013

Miło mi poinformować, że na forum TechnetBloga wystartował kolejny ciekawy konkurs, który pozwoli czytelnikom zaopatrzyć się w wartościowe, komercyjne oprogramowanie bez ponoszenia żadnych opłat ;) Dzięki uprzejmości firmy Acronis możecie powalczyć o jedną z trzech całkowicie legalnych licencji na jeden z bardziej znanych na rynku produktów do tworzenia kopii zapasowych – Acronis True Image 2013.  Standardowa cena pojedynczej licencji w chwili obecnej wynosi aż 200 zł, tak więc jest o co walczyć. Aplikacja ta została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

Acronis True Image 2013 to najświeższe wydanie świetnego programu, służącego do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image 2013 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na Forum TechnetBlog i wykonanie prostego zadania konkursowego. Zabawa potrawa do końca marca, tak więc na pewno każdy z zainteresowanych znajdzie chwilę czasu by wziąć udział w konkursie.

Weź udział w konkursie

 


3 komentarze to “Konkurs: Acronis True Image 2013”

  1. My friend is getting married and she wants grey slacks with gray vests for the grooms but we can’t find anywhere that rents them. We are located in California. Do you know of any grey suit rental places or would the guys just have to all buy grey slacks with matching vests? Where do we start??? HELP!!!

  2. auto insurance napisał(a):

    Well let me just say that this was a most helpful update and I appreciate the offering. One thing that I might add to make it even more appealing is to allow us to scrub to a section and then be able to submit, now that would be awesome. Thanks again for the new addition. – bendrix

  3. Chassidy napisał(a):

    That’s the best answer by far! Thanks for cobrginutint.

Skomentuj