Konkurs: Acronis True Image 2013

Miło mi poinformować, że na forum TechnetBloga wystartował kolejny ciekawy konkurs, który pozwoli czytelnikom zaopatrzyć się w wartościowe, komercyjne oprogramowanie bez ponoszenia żadnych opłat ;) Dzięki uprzejmości firmy Acronis możecie powalczyć o jedną z trzech całkowicie legalnych licencji na jeden z bardziej znanych na rynku produktów do tworzenia kopii zapasowych – Acronis True Image 2013.  Standardowa cena pojedynczej licencji w chwili obecnej wynosi aż 200 zł, tak więc jest o co walczyć. Aplikacja ta została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

Acronis True Image 2013 to najświeższe wydanie świetnego programu, służącego do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image 2013 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na Forum TechnetBlog i wykonanie prostego zadania konkursowego. Zabawa potrawa do końca marca, tak więc na pewno każdy z zainteresowanych znajdzie chwilę czasu by wziąć udział w konkursie.

Weź udział w konkursie

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Konkurs: Acronis True Image 2013, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>