Image Filter Pro 100 za darmo

image-filter-proImage Filter Pro 100 to oprogramowanie, którego celem jest pomoc w zapisywaniu graficznej zawartości stron internetowych. Narzędzie stanowi nieocenioną pomoc dla osób, które chciałyby zapisać obrazki, zdjęcia czy animacje stanowiące część konkretnej witryny, a jednocześnie chciałoby uniknąć mozolnego powtarzania tej samej czynności.  Image Filter Pro 100 pozwala na automatyczne zapisywanie wszelkich elementów graficznych dowolnej witryny internetowej oraz stosowanie filtrów graficznych.

Korzyści z wykorzystania Image Filter Pro 100 nie kończą się, więc na samym hurtowym zapisywaniu na dysk obrazków z witryn internetowych, bo aplikacja umożliwia nam także dalszą obróbkę graficzną tych plików,  co w rezultacie ma pomóc nam zaoszczędzić dziesiątki godzin przeznaczanych na manualne wykonywanie tych zadań.

Image Filter Pro 100: Główne okno programu.

Producent chwali się, że Image Filter Pro 100 został wyposażony w zestaw ponad 100 różnorodnych filtrów graficznych, pozwalających m.in. na manipulację kolorami czy wykrywanie krawędzi. Dodatkowo osoby potrafiące programować w językach C# lub VB.Net mogą tworzyć i dodawać własne filtry.

Program Image Filter Pro 100 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7. Standardowa cena produktu poza promocją to $29.50.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Image Filter Pro 100 za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

2 thoughts on “Image Filter Pro 100 za darmo

  1. No w sumie ciekawe jak się spisze z pobieraniem wielkich galerii kart do gry Magic the Gathering :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Z technicznego punktu widzenia w tego typu oprogramowaniu nie ma nic skomplikowanego, więc nawet nie bardzo ma się co psuć, chyba że to naprawdę kiepski produkt ;) Tak czy inaczej daj znać jak Image Filter poradził sobie z tym zadaniem.

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>