Błędy na forum

Ogólnie o systemach operacyjnych

Błędy na forum

Postautor: ReviewsAntivirus » czw lip 12, 2012 11:24 am

1. Brak obrazków.
2. Nie mogę odpowiadać na prywatne wiadomości, albo ich pisać: "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować.". (jestem zalogowany)
3. Nie mogę pisać w działach Ogłoszenia, Pytania i sugestie,(nie ma przycisku Nowy temat) dlatego też piszę tutaj.

Obrazek
Powiększony obrazek: http://i.imgur.com/lwcOw.png

Obrazek
Powiększony obrazek: http://i.imgur.com/Jwnj9.png
Twister Antivirus 8 + Anvi Smart Defender Pro + MBAM Pro
ReviewsAntivirus

Re: Błędy na forum

Postautor: admin » ndz lip 15, 2012 2:29 pm

Dzięki za spostrzeżenia. Wszystkie błędy będą sukcesywnie eliminowane w miarę możliwości. Nie bez przyczyny przy nazwie forum widnieje oznaczenie "[beta]" ;)
admin
Site Admin

Postautor: yuppy » ndz gru 02, 2012 11:32 am

Ja mam problem, bo mnie co chwile wylogowuje i muszę się praktycznie raz za razem logować.
yuppy

Postautor: waldek » pt gru 07, 2012 8:34 pm

Witam
U mnie przy każdym pisanym poście wywala - "Skrypt nie odpowiada" :?
waldek

Postautor: Mike » sob gru 08, 2012 10:24 am

waldek pisze:Witam
U mnie przy każdym pisanym poście wywala - "Skrypt nie odpowiada" :?

Mam niestety to samo :( Po naciśnięciu "Przerwij skrypt" mogę dopiero coś napisać.
Mike

Postautor: Bogdan » czw mar 21, 2013 9:47 am

Witam. Nawet ciekawa strona, ale masowo tak nie odwiedzana, jak dobreprogramy. Trochę się dowiem o potrzebnych programach.
Tutejszy problem na forum jest taki, że każdorazowo, gdy wchodzę w link ulubionych, muszę się logować na forum, mimo zaznaczenia pierwszej poniższej opcji pod hasłem.

Na razie sobie poradziłem choć nie wiem, na jak długo. Zauważyłem, że miałem forum w ulubionych, sprzed założenia konta i logowania. Teraz dodałem do ulubionych po zalogowaniu i przeglądarka to pamięta (srware iron), na której nie ma problemów ze skryptami, jak mają powyżej w postach.

PS. Krótko to trwało i za każdym razem znowu muszę się logować. Po dodaniu do ulubionych ponownie zalogowaną tą stronę, na kilka razy wystarcza, ale to nie jest rozwiązanie.
Bogdan

Wróć do Systemy operacyjne