TrustPort Antivirus 2010 na 3 miesiace za darmo!

Dodał: admin luty - 20 - 2010

trustport Aby nie psuć tego pięknego ciągu wpisów dotyczących darmowych i legalnych programów antywirusowych dziś dorzucam kolejny. Promocja ta dotyczy klucza licencyjnego uprawniającego do legalnego korzystania z TrustPort Antivirus 2010 przez 3 miesiące. Tak jak wszystkie promocje prezentowane na tej stronie, również i ta nie wymaga żadnego wkładu pieniężnego ;) Roczna licencja na ten produkt to wydatek ok. 135 zł.

Przyznam się bez bicia, że TrustPort Antivirus jest produktem zupełnie mi nieznanym i jak zdążyłem się zorientować podczas przeglądania informacji na jego temat, również wśród pozostałych internautów nie jest popularnym antywirusem. Na stronie producenta tej aplikacji znalazłem dumnie brzmiące stwierdzenie, że ów program jest najlepszym antywirusem zarówno dla komputerów domowych jak i firmowych. Niestety rankingi antywirusów, które przejrzałem nie potwierdzają tych stwierdzeń i klasyfikują TrustPort Antivirus raczej jako przeciętniaka wśród programów antywirusowych.

Jeżeli chodzi o funkcjonalność programu to TrustPort Antivirus nie odbiega znacząco od innych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Możemy więc w nim znaleźć wszelkie moduły jakich należy się spodziewać w programach tego rodzaju. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast kwestia silnika tej aplikacji. Trustport Antivirus opiera bowiem swoje działanie na kilku silnikach takich programów jak: AVG, Dr. Web, Norman, Ewido Antispyware oraz VBA 32. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania program jest skuteczniejszy w działaniu.

Chociaż antywirus ten nie jest najlepszym z obecnie dostępnych rozwiązań na rynku i osobiście mocno zastanawiałbym się przed wydaniem 135zł na roczną licencję woląc raczej inaczej zainwestować taką kwotę pieniędzy to wydaje mi się, że oferta ta zainteresuje tych wszystkich, którym skończyły się subskrypcje uzyskane podczas innych promocji. Wszak lepiej zainstalować przeciętnego antywirusa niż całkowicie pozbawić siebie i swój komputer ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem.

Jak zdobyć klucz dla TrustPort Antivirus 2010?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić poprawnie formularz rejestracyjny.

http://www.trustport.com/en/promo/extendedtrial (skopiuj i wklej)

W polu Promotion code musimy wpisać następujący kod promocyjny: WWEXT100430AV90
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymamy wiadomość z załączonym kluczem licencyjnym ważnym przez 3 miesiące. Teraz już wystarczy pobrać plik instalacyjny korzystając z odnośnika poniżej. Rozmiar instalatora to prawie 150 MB.

http://www.trustport.com/download/file/TrustPort_Antivirus.exe
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.