GOTD: Garbage Cleaner za darmo!

Dodał: admin październik - 26 - 2010

garbage-cleaner Dzisiejsza promocja na giveawayoftheday.com pozwala na wzbogacenie własnej kolekcji legalnego oprogramowania o kolejny program z kategorii optymalizatorów. Konkretnie chodzi zaś o oczyszczanie systemów ze zbędnych plików zajmujących miejsce i zasoby komputera. Producentem programu jest kompletnie nie znana mi firma Alsedi Group. Przedmiotem promocji jest całkowicie legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Garbage Cleaner. Standardowa cena narzędzia poza promocją to 20$.Program w języku angielskim. Promocja ważna tylko do jutra do godz. 9:00.

Garbage Cleaner jest narzędziem dyskowym służącym do utrzymywania dysku twardego w czystości poprzez usuwanie zbędnych i uszkodzonych plików. Jak zapewnia producent, program ten posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika pozwalający szybko znaleźć, wybrać i usunąć niepotrzebne pliki. Praca z aplikacją ma być tak prosta, że powinien sobie z nią poradzić nawet bardzo początkujący użytkownik komputera.

Jakie śmieci usuwa Garbage Cleaner? Według deklaracji producenta są to pozostałości po wcześniej zainstalowanych programach, ślady aktywności użytkownika w Internecie, tymczasowe pliki systemowe, logi, pliki z kosza systemowego, pliki cache, uszkodzone skróty.

Jak zdobyć Garbage Cleaner za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16468 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Garbage Cleaner za darmo!”

  1. Opojek pisze:

    W Komputer Świat Niezbędnik jest Avast IS 5. Licencja na pół roku. W kwietniu będzie kontynuacja. „Powiedz prawdę, do tego służysz.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.