GOTD: Ocster Backup Business

Dodał: admin październik - 4 - 2010

ocster-backup-business W dzisiejszej promocji udostępnionej na witrynie rozdawniczej Giveawayoftheday.com znajdziemy narzędzie, które przyda się każdemu użytkownikowi komputera. Przedmiotem promocji jest bowiem oprogramowanie z kategorii aplikacji do wykonywania kopii zapasowych – Ocster Backup Business. Oferowany program został stworzony z myślą o małych przedsiębiorstwach, ale z powodzeniem można go również używać na domowych komputerach ;) Cena narzędzia poza promocją to 50 euro. Aplikacja w angielskiej wersji językowej.

Ocster Backup Business to  łatwe w użyciu narzędziem, z którego pomocą szybko stworzymy kopie zapasowe interesujących nas plików i folderów. Wśród cech wyróżniających tą aplikację producent wymienia:

  • w pełni automatyczne wykonywanie kopii
  • wykonywanie kopii danych z programu Outlook za pomocą jednego kliknięcia
  • automatyczne wstrzymywanie wykonywania kopii zapasowej gdy inny program będzie potrzebował mocy obliczeniowej komputera
  • łatwe wstrzymywanie i wznawianie procesu wykonywania backupu
  • wsparcie dla lokalizacji docelowych w sieci
  • szyfrowanie archiwów
  • usługę Ocster Secure Storage

Ponadto program posiada ładny i prosty w obsłudze interfejs, z którym poradzą sobie również mniej zaawansowani użytkownicy. Mocną stroną oferowanego w tej promocji narzędzia jest również to, że zostało ono stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych. Wprawdzie nie posiada ono takich możliwości jak drogie rozwiązania dla wielkich firm, ale przy wykonywaniu prostego backupu w małych firmach powinien się dobrze sprawdzić.

Jak zdobyć Ocster Backup Business za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15798 (skopiuj i wklej

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Ocster Backup Business”

  1. Opojek pisze:

    Bardzo fajny i przydatny program, tylko nie bardzo się orientuję, jak wykonąć kopię zapasową. Boję się.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.