GOTD: Wondershare Flash Gallery Factory Standard za darmo

Dodał: admin październik - 28 - 2010

wondershare-flash-gallery W dzisiejszej promocji opublikowanej na witrynie rozdawniczej GOTD do wzięcia jest ciekawe oprogramowanie służące do tworzenia animowanych galerii w technologii flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Wondershare Flash Gallery Factory Standard w wersji 4.8.0. Udział w niniejszej promocji pozwala na zaoszczędzenie ok. 50$, bo na tyle właśnie został wyceniony produkt. Narzędzie posiada interfejs w języku angielskim. Promocja ja zwykle potrwa do jutra do godz. 9:00 rano.

Wondershare Flash Gallery Factory Standard to rodzaj oprogramowania służącego do obróbki cyfrowej zdjęć, pozwalający na tworzenie pokazów slajdów oraz internetowych galerii zdjęć w technologii flash i nie wymagający od użytkownika jakiejkolwiek wiedzy dotyczącej programowania. Program zawiera wiele różnych szablonów oraz efektów graficznych i dźwiękowych pozwalających na upiększenie tworzonego projektu wedle własnego uznania. Przygotowane przy użyciu Wondershare Flash Gallery Factory Standard galerie internetowe nadają się do bezpośredniego publikowania w Internecie, bez konieczności dokonywania dodatkowych czynności.

Wśród głównych cech wyrożniających Wondershare Flash Gallery Factory Standard producenta wymienia m.in:

  • gotowe szablony na różne okazje, np. urodziny, ślub, święta Bożego Narodzenia itd.
  • ponad 100 różnych efektów graficznych
  • możliwość prostej edycji zdjęć
  • możliwość zapisu przygotowywanych plików w formatach SWF, XML, HTML, EXE, e-mail, wygaszczacza ekranu.

Jak zdobyć Wondershare Flash Gallery Factory Standard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16527 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.