Virtual CD 9 za darmo!

Dodał: admin październik - 5 - 2010

virtualcd8 W ciągu ostatnich kilku dni liczba nowych promocji znacząco się zmniejszyła, a można nawet pokusić się o stwierdzenie, że „rynek” zamarł. Wobec tego trzeba się cieszyć tym co zostało udostępnione już wcześniej i czas odgrzać stare kotlety ;) Ciągle aktywna jest promocja, w której do zdobycia jest legalna i darmowa pełna wersja Virtual CD 9. Promocja przeznaczona jest dla czytelników niemieckojęzycznego czasopisma Chip. Oferowany w promocji program to wersja o oczko niższa od obecnie oferowanej przez producenta w sprzedaży wersji oznaczonej numerem 10.

Virtual CD 9 jest aplikacją pozwalającą na utworzenie w systemie wirtualnego napędu CD/DVD. Pozwala to na podmontowanie obrazów płyt, które dla systemu operacyjnego będą widoczne tak, jakby znajdowały się w fizycznym napędzie optycznym. Dzięki temu możemy korzystać z naszych ulubionych gier, aplikacji  oraz filmów bez każdorazowego sięgania po płytę CD lub DVD. Nie trzeba nikogo przekonywać, że zredukowanie liczby użyć oryginalnego nośnika wpływa na wydłużenie jego żywotności, a co za tym idzie, cieszenia się ulubionymi płytami przez długi czas. Virutal CD pozwala na utworzenie aż 23 wirtualnych napędów.

W jaki sposób zdobyć Virtual  CD 9 za darmo?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę promocji i poprawnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Klucz zostanie przesłany na podany adres e-mail.

http://www.virtualcd.de/vcd/apps/promotion/chip2010/index.cfm?lg=1 
(skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z lokalizacji poniżej.

http://www.virtualcd.de/vcd/apps/download/vcddownload.cfm?lg=1&Vers=VCD9 (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Virtual CD 9 za darmo!”

  1. Anonim pisze:

    Daemon Pro w wersji Standard to szajs w porównaniu z tym programem. Virtual CD jest bardzo funkcjonalnym programem, chyba tylko wersji Polskiej w nim mi do szczęścia brak… Używam od dawna i polecam… Można sobie nawet tworzyć wirtualne płyty i je nagrywać jak zwykłe DVD czy CD [nie chodzi mi tu wcale o tworzenie obrazów ISO – choć ten program to tez oczywiście potrafi]
    Jak dla mnie soft – pierwsza liga!
    POLECAM!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.