GOTD – Music Duplicate Remover 6 za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2010

music-duplicate-remover Dzisiejsza promocją serwisu rozdającego bezpłatne licencje – GOTD, to szansa na zdobycie narzędzia, które pomoże nam uporządkować własną kolekcję plików audio. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Music Duplicate Remover w wersji 6.0. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 30$ i w takiej cenie jest oferowane standardowo. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta niezmiennie ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Music Duplicate Remover 6 to – jak sama nazwa wskazuje – narzędzie służące do wyszukiwania duplikatów plików specjalizujące się w wyszukiwaniu wyłącznie powielonych plików muzycznych. Program skanuje dysk w poszukiwaniu plików audio i porównuje pliki MP3, WMA, FLAC, APE, OGG, WAV, MPC wykorzystując porównanie „na słuch” oraz analizując tagi ID3, a także parametry utworu. Rezultat poszukiwań jest prezentowany w postaci czytelnej i łatwej do sortowania tabelki zawierającej wszystkie ważne dane na temat plików, a także wskazującej duplikaty.

Music Dupliacate Remover potrafi automatycznie znaleźć i usunąć zdublowane utwory. Oczywiście jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie decydować i modyfikować listę potencjalnych duplikatów. Program pozwala także na przesunięcie plików oznaczonych jako duplikaty do oddzielnego folderu. Ważnym atutem narzędzia jest polska wersja językowa interfejsu.

Jak zdobyć Music Duplicate Remover 6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16986 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.