GOTD: OrgFinances za darmo

Dodał: admin listopad - 20 - 2010

orgfinances W dzisiejszej promocji serwis GOTD proponuje nam przydatne narzędzie skierowane zarówno do użytkowników domowych jak i małych firm, a służące do zarządzania finansami. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji OrgFinances. Autor programu oferuje swój produkt poza niniejszą promocją w cenie 50$. Narzędzie posiada interfejs w języku angielskim. Promocja aktualna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

OrgFinances to bogaty w funkcje program służący do zarządzania domowymi (i nie tylko) finansami. Jak zapewnia producent, aplikacja ta sprawdzi się również w małych firmach.

Produkt ten został przygotowany w ten sposób, by dawać użytkownikom dostęp do wielu użytecznych funkcji usprawniających zarządzanie finansami, nie wymagając w zamian fachowej wiedzy finansowej oraz rachunkowej. Dzięki temu każdy może łatwo i szybko zapanować nad chaosem we własnym budżecie i zorientować się którędy uciekają ciężko zarobione pieniądze ;) Org Finances został również wyposażony w kalendarz i harmonogram zadań.

Do wad programu można zaliczyć dosyć spore zużycie zasobów systemowych – użytkownicy wskazują, że oscyluje ono w granicach ok. 130MB pamięci RAM. Wskazują również, że początki użytkowania programu mogą być nieco trudne ze względu na nie do końca intuicyjny interfejs użytkownika.

Jak zdobyć OrgFinances za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16951 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.